NEDEN PERKO

Kurumsal

Misyon ve Vizyonumuz


TRT’de çalışan ; maddi ve sosyal ihtiyaçlarını, genel imkânlardan daha uygun şartlarda temin edebilmek için çalışan, kâr getirici yatırımlar yapan ve bu kârını her yıl ortaklarına dağıtan, emekliliklerinde de ilave bir ikramiye veren, finansal operasyonlar yaptırabilen sosyal hizmet kuruluşuyuz.


PERKO Yardım Sandığı olarak, atacağımız her adımla kârlılığımızı arttıracağız. Ortak sayımızı arttırmak, kurumsallaşarak büyümeyi sağlamak, hizmetlerimizin kalitesini en üst düzeyde tutarak kapsam ve çeşidini genişletmek, Ortaklarımızın sosyal ihtiyaçlarını yerinde, zamanında, etkin ve kapsamlı bir şekilde karşılayarak, Ortaklarımızın ve Çalışanlarımızın gurur duyacağı bir kurumsallaşacağız. Bu sayede TRT’den maaş alan herkes Ortağımız olacak. Benzeri yapılanmalara da emsal teşkil edeceğiz. Tespit, tecrübe ve imkanlarımızı paylaşacak, sinerji oluşturmaktan asla geri durmayacağız.


Verdiğimiz Hizmetler


Sandığımızdan farklı türlerde ve vadelerde krediler çekilebilmektedir.


Çalışma İlkelerimiz

Her Ortağımız PERKO'nun aynasıdır.PERKO'nun Yönetim Kurulu adına, en yetkili kişiyim. Sizin getireceğiniz önerileri dikkate alarak, PERKO'yu çok daha ilerilere götüreceğiz.

PERKO'ya emanet edilen her iş ve işlemin, sonuçlanıncaya kadar takipçisiyiz, kutsal bir görev yaptığımın bilincindeyiz.

PERKO İşlerini yaparken, yönetsel kural ve kararlara uyar. Ani gelişen durumlar karşısında da inisiyatif kullanır.

Sohbeti Başlat
Merhaba,
TRT Perko'ya Hoş Geldiniz!
Nasıl yardımcı olabiliriz?